[vc_row padding=”120px 0″ font_color=”#ffffff” class=”text-center” video_url=”https://vimeo.com/2379456″][vc_column width=”1/1″][wm_text_block]

O FIRMIE

Dowiesz się więcej o nas

[/wm_text_block]
[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][wm_text_block]

Kilka słów o firmie

Firma Near oferuje usługi informatyczne takie jak doradztwo oraz integracja rozwiązań informatycznych. Specjalizujemy się w skutecznym planowaniu realizacji projektów biznesowych naszych Klientów, dopasowujemy do ich potrzeb nowoczesne produkty i usługi. Głównym i strategicznym kierunkiem wsparcia i rozwoju jest bezpieczeństwo sieci oraz systemów informatycznych.

Firma oferuje usługi zaczynając od opracowania projektu przez testy technologii, po wdrożenie produktu i gwarancję. Realizujemy usługi dodatkowe takie jak szkolenia, konsultacje, projektowanie oraz administrowanie stron internetowych. Ponadto, zapewniamy rozwiązania monitoringu, hostingu oraz pozycjonowania strony internetowej. Zakres naszego działania to również usługi oparte o outsourcing IT.

Profesjonalna obsługa IT to obecnie jeden z najważniejszych czynników dynamicznego rozwoju przedsiębiorstwa. Wpływa na niego bezpieczeństwo sieci komputerowych oraz systemów, odpowiednie administrowanie stroną internetową oraz wiedza informatyczna, jaką posiadają pracownicy. Nasza firma świadczy wysokiej jakości obsługę informatyczną na terenie miasta Warszawa oraz okolic, dlatego zapraszamy do współpracy z Nami.

Odpowiednia obsługa informatyczna usprawnia funkcjonowanie firmy, przyspiesza procesy, ułatwia organizację pracy, kontakt z klientami, a wszystko to przekłada się na maksymalizację zysków. Warszawa to rynek nasilonej konkurencji, dlatego zależy nam na rozwoju naszych Klientów.

[/wm_text_block][/vc_column][vc_column width=”1/2″][wm_text_block]

Nasze atuty

  1. wysoka jakość usług i terminowość
  2. indywidualne podejście do klienta
  3. szeroki zakres usług informatycznych
  4. wykwalifikowany i doświadczony personel
  5. wieloletnie doświadczenie w branży IT

Realizacja konkretnych projektów informatycznych, indywidualne podejście do potrzeb Klienta, zdobyte doświadczenie oraz wiedza, dają gwarancję właściwego wyboru obsługi IT, która stosuje technologię ściśle dopasowaną do realnych potrzeb naszych Klientów. Firma Near to solidny partner, który dąży do zadowolenia oraz rozwoju Klientów.

Firmę Near tworzy grono specjalistów z zakresu usług informatycznych. Ich kwalifikacje oraz doświadczenie wpływają na szybkość reakcji oraz wysoką jakość działań IT.

Staramy się podnosić standardy usług, przygotowywać bezpieczne, efektywne oraz indywidualne rozwiązania dla naszych Klientów.

Jeśli szukasz solidnego partnera obsługi IT na terenie Warszawy i okolic, zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą usług informatycznych naszej firmy. Zachęcamy do kontaktu, z chęcią odpowiemy na pytania. Natomiast osoby zainteresowane karierą, zapraszamy do zapoznania się z warunkami współpracy.

[/wm_text_block][/vc_column][/vc_row]

 

O firmie

Updated on 2015-08-04T15:07:20+00:00, by admin.